Aydın Yoga

Aşağa gitmek

Aydın Yoga Empty Aydın Yoga

Mesaj tarafından creeper123 Bir Ptsi Nis. 15, 2019 3:29 pm


Hastaların iyileşme sürecinde tedavisine katkı sağlamak amacıyla sağlık yaşam merkezi gerçekleştirmiş olduğu uygulamalar ile tedaviye yardımcı olmaktadır.
Hastaların özellikle vücutta oluşan ağrılara karşı etkili sonuç elde edebilmesi için Aydın fizyoform gerçekleştirmiş olduğu uygulamalar ile kas aralarından veya sırt, bel ağrılarından kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Uzman fizyoterapist tarafından uygulanacak olan Aydın pilates uygulamaları vücutta oluşan kas ağrılarının zaman içerisinde giderilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda daha esnek ve formda bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Hastaların şikayetlerine göre tercih edilecek olan Aydın manuel terapi özellikle uygulanabilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Düzenli şekilde gerçekleştirilecek olan Aydın reformer pilates istediğiniz gibi belirlenen süre sonucunda daha rahat hareket etmenizi ve oluşan ağrılardan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Klinik Pilates Uygulamaları
Hareketsiz yaşam nedeniyle problem yaşayanlar veya tedavi görmekte olanlar için Aydın klinik pilates uygulamaları olumlu etki sağlamaktadır. En uygun tekniklerin kullanılabilmesi için hastaların durumuna göre belirleme yapılmaktadır. Bu nedenle profesyonel yardım almak isteyenler fizyoform için iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek bu alanda yardım alabilirler. Stresten uzak yaşamak isteyenler için Aydın yoga tercih edilebilecek seçeneklerden biridir. Uygulama sonrasında istediğiniz gibi pozitif düşünceler ile hayatınızı devam ettirmenizi sağlamaktadır. Farklı rahatsızlıklar karşısında özellikle kas ağrıları yaşayanlar ya da tedavi sürecini olumlu şekilde etkilemesi nedeniyle Zafer aksungur gözetiminde uygulama yaptırmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden taleplerini iletebilirler.

creeper123

Mesaj Sayısı : 732
Points : 2196
Kayıt tarihi : 05/09/17

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz