Özel Hukuk Danışmanlığı

Aşağa gitmek

Özel Hukuk Danışmanlığı Empty Özel Hukuk Danışmanlığı

Mesaj tarafından creeper123 Bir Cuma Nis. 19, 2019 7:32 pm


Boşanma davaları günümüzde en sık görülen davalardan biri oluyor. Bu konuda hizmet veren İstanbul avukatlık bürosu boşanma avukatları süreç içerisinde kişilerin manevi ve maddi olarak destekçileri oldukları gibi bu süreci en sağlıklı biçimde geçirmeleri adına kişilere yardımcı olabiliyorlar. Hukuk danışmanlığı hizmeti veren adresler tarafından yönlendirilen kişiler aldatma nedeniyle boşanma gibi durumlarda sahip oldukları hakları daha kolay bir şekilde savunabiliyor. Nafaka, velayet ve diğer konularda müvekkillerini bilgilendiren avukatların sundukları hizmette değişebiliyor.

İş Hukuku Konularında Hukuk Danışmanlığı
İş dünyasında meydana gelen pek çok durum karşısında görevlendirilen iş hukuku avukatı, kıdem ve ihbar tazminatı gibi konularda, hizmet tespit davası, işe iade davası gibi konularda görev alıyor. İşçileri ve işvereni bilgilendirerek tarafın haklı yönlerini savunan bu avukatın yanı sıra iş kazaları ile ilgili olarak da avukatlık hizmetleri veriliyor. İş kazası avukatı olarak görev veren kişilerde işçilerin yaşamış olduğu iş kazalarından sonraki hakları ve diğer durumlar ile ilgili olarak dava savunması yapabiliyor.

Borçlanma ve Borç Hukuku
Hukuk büroları tarafından sunulan hizmetlerden biri olan icra hukuku alanında yer alan menfi tespit davası bu alanda uzman olan avukatlar tarafından görülmektedir. Alacak ve verecek konularının yanı sıra haciz davaları, icra takipleri ve icraya ya da imzaya itiraz davaları da bu alanın avukatları tarafından işlenmektedir. İcra hukuku avukatları rehin ve ipotek gibi konuları da görmektedir.

creeper123

Mesaj Sayısı : 732
Points : 2196
Kayıt tarihi : 05/09/17

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz