Astropay Satın Alma

Aşağa gitmek

Astropay Satın Alma Empty Astropay Satın Alma

Mesaj tarafından creeper123 Bir Paz Mayıs 05, 2019 12:55 am


AstroPay nedir?

AstroPay internette online olarak yapılan alışverişlerde güvenlikli bir ortam yaratılmasında öncü olan ödeme yöntemlerinden biridir. AstroPay kullanıcıları istemedikleri bilgileri vermek zorunda kalmadan internet üzerinden diledikleri gibi alışveriş yapabilmektedirler. İnternet üzerinden yapılan alışveriş çok fazla yaygınlaşmasına rağmen bazı potansiyel kullanıcılar güvenlik problemleri sebebi ile piyasaya dahil olamıyordu. Astropay bu konuya çözüm getirdi.

AstroPay avantajları nelerdir?

AstroPay ödeme yönteminin en büyük avantajı kullanıcıların kişisel bilgilerini, kredi kartı bilgilerini vermek zorunda olmamasıdır. Bu şekilde alışverişler sadece büyük siteler gibi sınırlandırmalardan kurtulup her türlü çevrimiçi sitede alışveriş imkânı ortaya çıkacaktır. İnternetteki alışveriş piyasasının sürekli olarak çılgınca büyümesi kullanıcıların dolandırıcılık konusunda gözünü korkutmuştur. Bu sebeple artık internet ortamında bir güvenli bölge ihtiyacı doğduğundan AstroPay bu boşlukta kendine yer edinmiş ve güvenli bölgeyi yaratmıştır.

AstroPay nasıl kullanılır?

Astropay al işlemleri gerçekleştirildikten sonra site kullanıcıya bir pin kodu vermektedir. AstroPay satın alan her kullanıcı bu pin kodlarını kullanarak internetteki alışverişlerini rahatça yapabilmektedirler. Bu sistem şu şekilde işlemektedir; kullanıcı alışveriş yapacağı siteye giriş yaparak alacağı ürünleri seçer, ürünler seçildikten sonra ödeme seçenekleri sayfasına yönelir, bu sayfadaki ödeme seçeneklerinden AstroPay seçeneği işaretlenir ve AstroPay sitesinden alınan pin kodu kullanılarak alışveriş tamamlanmış olur.

AstroPay nasıl satın alınır?

AstroPay http://astropay.kim/ sitesinden güvenli bir şekilde satın alınabilir. Bu siteye giriş yaptıktan sonra giriş sayfasındaki astropay paketlerinden biri seçilir. AstroPay bakiyesi birkaç defada harcanabileceği gibi tek seferde de harcanabilir. Ancak AstroPay bakiyesi bittikten sonra yeni kart oluşturup tekrar bakiye doldurmak gerekmektedir. Siteden paket seçildikten sonra güvenilir astropay seçeneği ile satın alma işlemi gerçekleştirilir. Satın alma işlemleri canlı destek hattı üzerinden isim e mail ve telefon bilgileri ile gerçekleştirilir.

creeper123

Mesaj Sayısı : 732
Points : 2196
Kayıt tarihi : 05/09/17

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz