Webmaster Forumlarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macaristan’da Üniversite

Macaristan’da Üniversite Empty Macaristan’da Üniversite

Mesaj tarafından zebun Salı Mayıs 28, 2019 6:04 pm

Orta Avrupa da 131.957 kilometrekarelik yüz ölçümü ve 10 milyona yakın nüfusu ile dünyanın en çok turist çeken ilk 15 ülkesinden biri olan Macaristanda eğitim yapma şansınızın olduğunu biliyormuydunuz.

Macaristan da eğitim oldukça önemli bir yere sahiptir eski günlerden bu güne bir çok köklü üniversiteleri bulunmaktadır. 600 yıl önce ilk üniversitesini kuran Macaristan o günlerden bu günlere eğitimini sürekli geliştirmiş ve üniversitelerini kurumsallaştırarak köklü eğitim geleneklerini sürdürmüşlerdir. Macaristanda üniversite okumak amacı ile dünyanın dört bir yanından her yıl yeni öğrenciler gelmektedir bunun nedeni Macar üniversitelerinin diplomalarının hemen hemen tüm dünyada geçerliliği olan kabul gören oldukça prestijli diplomalardır. Bu neden ile bizlerde can akademi olarak yurt dışında eğitim görmek isteyen orada bulunan kaliteli üniversitelerden fayda sağlamak isteyen ülkemizin gençlerine yol gösterici olmak ve danışmanlık etmek amacı ile harekete geçmiş bulunmaktayız eğer bir yurt dışında üniversite okumak amacınız var ise bu ülke neden Macaristan olmasın daha öncede belirttiğimiz gibi eğitim sistemi ve diplomaları tüm dünyada oldukça değer gören prestijli ülkelerden biridir ayrıca sadece üniversite değil Macaristanda yüksek lisans yapma imkanınızın da olduğunu bilmenizde fayda var. Can akademi 2011 yılından bu güne yurt dışında öğrenim görmek isteyen insanlarımız için destekleyici yol gösterici bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır bir çok genç arkadaşımızın yurt dışı eğitim hayallerini gerçekleştirmenin yanı sıra şimdi yine yurt dışında eğitim görmek isteyen binlerce genç kardeşimize de yol gösterici olmayı sürdürmektedir Macaristan da eğitim almak isteyenler için daha detaylı bilgiyi aşağıdaki web adresimizi ziyaret ederek elde edebilirler.

Web: https://studyhungary.education

zebun

- Similar topics