Webmaster Forumlarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalıcı Makyaj Kursu

Kalıcı Makyaj Kursu Empty Kalıcı Makyaj Kursu

Mesaj tarafından Error32 Perş. Mayıs 04, 2017 12:27 am

Kalıcı Makyaj Kursu 7q3rDN

Kalıcı Makyaj Kursu

Milli eğitim bakanlığı onaylı kalıcı makyaj sertifikası almak istiyorsanız öncelikle bu eğitimi veren merkezin Milli eğitim bakanlığı onaylı bir eğitim merkezi olması gerekmektedir. By Tugba Academy milli eğitim bakanlığı onaylı kalıcı makyaj eğitimi veren çok kaliteli bir merkezdir.

Eğitmenleri Tuğba Efeoğlu Turgut, Türkiye, Almanya, Sırbistan, Macaristan, Hollanda, İtalya ve dünyanın birçok merkezlerinden eğitim almış ve Uluslararası WorldWide Eyebrow Festival’de ülkemizi temsil etmiştir. Aynı zamanda 3D Microblading’de dünyaca ünlü PhiBrows markasının üyesidir.

MEB Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu eğitim süresi toplam 64 saat olup 2 canlı model üzerinde çalışma yapma imkanı sunmaktadır. Kayıt için en az ilk öğretim mezunu olmak, mesleğin gerektirdiği işleri yapabilecek yeterliliğe ve yeteneğe sahip olmak ve güzellik uzmanı, estetisyenlik veya makyöz belgesine sahip olmak gerekmektedir. Haftalık ders saati 30 saat olup, günde 6 saat eğitim verilmektedir. Kurs toplam 11 gündür.

bytugbaacademy.com

Error32

- Similar topics