Webmaster Forumlarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KRC Eğitim Hizmetleri

KRC Eğitim Hizmetleri Empty KRC Eğitim Hizmetleri

Mesaj tarafından zetbilisim Çarş. Ocak 03, 2018 3:15 pm

KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

Hızlı büyüme nedeniyle yapılanma gereksinimi duyan şirketlerin analiz yapılarak geleceklerinin öngörülmesi, planlanması ve bu yolla daha sağlıklı, kârlı ve sağlam hale getirilmesi için stratejik planlama şarttır. Stratejik planlama, şirketlerin performanslarının geliştirilip, izlenmesine olanak tanır. Bir şirketin hem amaçlarına ulaşması hem de kurumsallaşmasına destek sağlamak için KRC Yönetim Danışmanlık, tecrübeli personeli ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

KRC Kurumsal Eğitim Danışmanlığı

KRC, alanında uzman ve tecrübeli personeli ile profesyonel anlamda kurumsal eğitim hizmetleri veren bir danışmanlık şirketidir. Günümüzde performansı artırmada eğitim hizmetleri oldukça önem kazanan bir konu haline gelmiştir.

Şirketlerin kurumsal kimliğine uygun eğitimleri düzenlemek adına KRC, her bir şirketin kendine has yapısını inceler, iç işleyişiyle ilgili detayları analiz eder, iş süreçlerinin geçmişte yaşadığı değişim ve dönüşümleri inceleyerek gelecek için hedefler koyma noktasında danışmanlık desteği sağlar. 

KRC, aşağıda yer verilen alanlarda eğitim hizmetleri vermektedir:

* Liderlik
* Kaynak ve çatışma yönetimi
* Organizasyonel ve kişisel gelişim
* Sürekli gelişim
* Yetkinlik odaklı eğitim projeleri
* Organizasyonel yapı ve kişilerin yetkinlik odaklı eğitimlerinin hazırlanması, eğitimlerin analiz edilmesi, etkinliklerinin ölçülmesi, eğitim sisteminin kurulması ve organizasyonel gelişim sürecinin bir unsuru haline getirilmesi
* Kurumsal özelliklere ve organizasyon yapısının türüne göre eğitimlerin planlanması, zıt kutuplardaki sinerjinin de analiz edilerek proje kapsamının oluşturulması

KRC Eğitim Danışmanlığı hakkında detaylı bilgi edinmek için 02164747426 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

zetbilisim

- Similar topics