Şehir Efsanesi Kimler Tarafından Yazılır?

Aşağa gitmek

Şehir Efsanesi Kimler Tarafından Yazılır? Empty Şehir Efsanesi Kimler Tarafından Yazılır?

Mesaj tarafından creeper123 Bir C.tesi Mayıs 04, 2019 12:28 am


Şehir efsanesi geçmişten günümüze kadar gelen ve çoğu zaman kim tarafından ortaya atıldığı belirli olmayan bilgilerdir.
Günümüz koşullarında sürekli olarak insanlar yenilenen bilgiler ile çeşit vermekte ve her geçen gün çok daha farklı bilgi birikimleri ile karşı karşıya bulunmaktadırlar. Bu şartlar altında en çok kişiler tarafından ilgi çekmeye başarabilecek olan bilgiler daha çok gazete dergi ya da internet sitesi gibi belirli noktalarda yayınlanmaktadır. Köşe yazarları her zaman ilgi çekmeye başarabilecek ve özellikle böyle efsanevi bilgiler üzerinde kendi doğrularını araştırdıkları bilgi birikimlerini ifade edebilecek çok daha yaygın bir şekilde okunmaya devam edebilirler.

Efsanevi Bilgiler
Malumatfuruş bu noktada özellikle efsanevi bilgilerin doğruluğu ya da yanlışlığı noktasında kişilere İnkar eden ya da bu tür bilgilerin aslında doğru olmadığını yanlışlığın ifade etmeye çalışan bir bilgi birikimi durumudur. Burada yer alan kişiler genel olarak kişilerin zahmet çekmeden doğruluğu Emin olmayan bilgileri ortaya atmalarından yapılmakta ve bu noktadaki eksikliklerin giderilmesini istemektedirler.
Yazmak günümüzde her zaman çok büyük bir öneme sahip olmuştur. Çünkü genel anlamı ile Özellikle büyük yazı sistemlerinde kişilerin paylaştıkları tüm bilgiler birçok insan tarafından koşulsuz şartsız bir şekilde doğru olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle köşe yazarı olmak isteyen kişilerin doğru bilgiler ve uzun araştırmaların sonucunda gerçekleştirmesi her zaman çok büyük bir öneme sahiptir.

creeper123

Mesaj Sayısı : 732
Points : 2196
Kayıt tarihi : 05/09/17

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz