Webmaster Forumlarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burun Estetiği ve Burun Ucu Estetiği

Burun Estetiği ve Burun Ucu Estetiği Empty Burun Estetiği ve Burun Ucu Estetiği

Mesaj tarafından Error32 Ptsi Nis. 07, 2014 3:38 pm

Burun Estetiği ve Burun Ucu Estetiği Ameliyatı Sonrası Ağrı Olurmu

Burun estetiği burun ucu ameliyatı sonrası hastalarımıza ağrın olur veya ağrıların karışırsınız demiyoruz çünkü; burun ameliyatı ağrısızdır ve işlem sonrası da ağrı olmaz. Ben hastanın ağrım var diyen hastalara şaşırıyorum açıkcası ve burun ağrısız bir işlemdir sonrası olarak da ciddi sıkıntılarla karşılaşmayız. Hastamızın sorusuna gelince kemerli bir burnu var geniş bir burnu var. Düşünecek olursa eğer bunun ameliyatsız bir çözümle yapılması imkansızdır. Ameliyatsız yapılan işlemlerde hastanın burnun üstü çukursa eğer üstünü doldurabilirsiniz dışardan iğne ile doldurulabilir bunlarda küçük işlemlerdir. Medyada bahsedilen ameliyatsız işlemler denilen ufak tefek işlemlerdir ama sizin ciddi bir kemeriniz var ise bu ameliyatsız geçirilmesi mümkün değildir. Bu konuda korkmalarına gerek yok örneğin; benim İngiltere'den gelen hastam bir hafta içinde ameliyat oluyor ve bir hafata sonra işine tekrar başlıyabiliyor.

Burun ameliyatı olan hastalarımızda çene ile ilgili problemli hastalarımız var nerdeyse %20 hastada çene de bir kısalık gelişim geriliği geride olmasıyla ilgili problemler ile çok sık karşılaşıyorum ve bu tip hastalara ameliyat esnasın da çenenizle ilgili işlem yapabilirim diye söyleyebilirim ve bunu kabul eden hastalarımızada çene ile ilgili problemlerini çözebilirim. Çene gibi işlemdede yağ enjeksiyonu bir çözümdür fakat ciddi anlamda geri olan bir hasta için de yeterli düzeyde bir sonuç vermez. Dışardan dolgular yapılabilir ama bunlar sınırlı olan şeyler bu tip çenesi çok geride olan hastalar için ağız içinden girilerek dışardan her hangi bir iz yapmadan bir çene protezi koymak mümkün ve bu kalıcı bir işlem kişiyide mutlu eder. Yağ enjeksiyonu çene çok geride ise hastayı mutlu etmez ama küçük problemler için yağ enjeksiyonu yaptığım işlemler arasındadır.

Kaynak: http://estetikblog.blogspot.com.tr/2014/04/burun-estetigi-ameliyat.html

estetikblog.blogspot.com.tr

Error32

- Similar topics