Webmaster Forumlarına Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En güzel Oyunlar

En güzel Oyunlar Empty En güzel Oyunlar

Mesaj tarafından zebun Salı Kas. 17, 2015 7:02 pm

Oyun sektörü on yıl önce parçalara ayrılmıştı eskiden pc oyunları varken sonra online oyunlar üretilmeye başladı ve bu oyunlar ülkemizdede internet bağlantısının gelişmesi ile oldukça tutulmaya başladı tabi bu süreçten sonra en güzel oyunlar kendini göstermeye başladı çünkü pc oyuncularını online oyunlara kaptırmamak gerekiyordu ve güçlü grafikler ve farklı oyun motorları geliştirmeye başladılar bu durum böyle zamanla geçerken son 4 yılda ise akıllı cihazların gelişmesi ile birlikte tablet olsun telefon olsun mobil oyunlarda çıktı ve sektör kendini adeta üçledi diyebiliriz bi müddet böyle devamı ile sanırım son 1 yılda yani bir yıl oldu online mobil oyunlarda çıkmaya başladı buda sektörü dörtleri oyun dünyasının gelişmesi oldukça garip durumlarda bakalım ilerde bu sektör nereye gidecek şimdi bazılarınız diyebilirki playstationlar var v.s onlar farklı oyuncu kitlesi diyebiliriz doğrudur oyun ama farklı örneğin ben pc oyunlarını oynuyorum ama ps den haz etmiyorum.

zebun

- Similar topics